IN Hair & Beauty salon

"Buďte krásné s nami"

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 07:30 - 20:00
Utorok 07:30 - 20:00
Streda 07:30 - 20:00
Štvrtok 07:30 - 20:00
Piatok 07:30 - 20:00
Sobota na objednávku
Nedeľa zatvorené

Pred návštevou salónu je potrebné sa objednáť.


Cieľom nášho salónu je vonkajšia aj vnútorná krása nášho klienta, o ktorú sa svedomite postará náš odborný tím. Nie nadarmo je naše motto "Buďte krásné s nami". Našou prioritou je postarať sa o to, aby sa každý náš klient, ktorý prekročí už len prah nášho salónu, cítil príjemne, komfortne a bol nadmieru spokojný.

Produkty, s ktorými pracujeme sú len na prírodnej báze, bez parabénov, nie sú testované na zvieratách a nájdete ich len v lekárni alebo v špecializovaných salónoch.

Preto značky, s ktorými pracujeme sú vlasová kozmetika Joico, tvárová a telová kozmetika Institut Esthederm Paris, telová kozmetika Sothys, nechtová kozmetika ORLY a pre starostlivosť o nohy Laufwunder. Ponúkame neinvazívne cvičenie HYPOXI a tiež neinvazívnu techniku nielen na odstránenie celulitídy LPG Endermologie.

Pre zvýšenie komfortu a úsporu času pre našich klientov, sme spojili viacero služieb pod jednu strechu. V IN Salóne sa o Vás postará team špecializovaných a certifikovaných odborníkov. Každá klientka je pre nás iná osobnosť a nová skúsenosť, preto ku každej klientke pristupujeme individuálne, aby sa u nás citíla čo najkomfortnejšie.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.