Pedikúra Manikúra Saša

Manikúra a pedikúra v Rožňave.

Kontakty

    Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Otváracie hodiny

Pondelok 08:00 - 17:00
Utorok 08:00 - 17:00
Streda 08:00 - 17:00
Štvrtok 08:00 - 17:00
Piatok 08:00 - 17:00
Sobota Na objednávku
Nedeľa Zatvorené


Zarastajúce nechty

Ako IMKOR funguje ?

Páska IMKOR na opravu poškodených nechtov sa lepí priečne na necht lepidlom na nechty, v mieste deformácie alebo v prípade zarastajúcich nechtov cca 1 mm pod kritické miesto zarastania. Páska po nalepení na necht pôsobí po celej svojej šírke, pričom najväčší ťah vzniká na oboch koncoch pásky . Tento ťah sa kontinuálne tvorí až do nulovej línie . Zároveň sa v strede nechtu týmto ťahom vytvára protitlak, ktorý pôsobí až po najvyšší bod nechtu. Po nalepení pásky sa teda necht vďaka tomuto fyzikálnemu zákonu tlaku a protitlaku dlhodobým nosením koriguje a v prípade bolestivého zarastania uľavuje okamžite od bolesti.

Zmena tvaru nechtu môže mať rôzne príčiny: trvalý, ľahký tlak topánky, nesprávne strihanie nechtu do oblúka,vyschnutie substancie nechtu spôsobené pribúdajúcim vekom, poruchy látkovej výmeny alebo pri chorobách ako je napr. cukrovka, lupienka (prosiaris) zasahujúca do nechtu alebo onychomykóza. Nechtová platnička sa zdeformuje i v prípade že je po dlhšiu dobu fixovaná do určitého tvaru. Práve túto vlastnosť využíva IMKOR pre opravu deformácií nechtu a to pomocou jemno-elastických sil, ktoré dlhodobo pôsobia v protismere deformácie.

Obr.: Po nalepení pásky Imkor, ktorá je veľmi diskrétna a na nechte ju takmer nevidno, je viditeľná zmena tvaru lôžka už po 3 mesiacoch terapie. Pre trvalé zlepšenie tvaru nechtu sa v tomto prípade pokračuje v terapii.

Pomôžeme vám ?

Pre prevádzku neevidujeme žiadne kontakty.

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.